Ošetření domácích zvířat

marketa-neumannovalecitelka-terapeutkaalternativni-medicina-bioenergieosetreni-domacich-zvirat

Ošetření domácích zvířat

Stejně jako pracuji s lidmi, tak pracuji i s domácími zvířaty. Pokud žijete ve společné domácnosti s domácím mazlíčkem, doporučuji vedle pravidelného odčervování provádět i pravidelnou detoxikaci organismu zvířete. K tomuto účelu používám informační preparáty dr. Jonáše, které jsou velmi účinné a léty prověřené.

Zvíře lze detoxikovat buď preventivně (odbourání toxinů ze stravy) nebo v souvislosti s nemocí zvířete mu poskytnout kvalitnější život. Jak jsem osobně zjistila u své borderkolie, je možná a léčivá i frekvenční terapie Super Ravo Zapperem (SRZ). Svou fenu jsem tak zbavila již 2 roky trvající infekce v bouli pod bradavkou, která se objevila po chirurgickém odstranění gynekologických orgánů a odstranění endometrií. Fence jsem zcela vyčistila infekce v těle včetně zkaženého zubu. U všech svých terapií vycházím z osobní zkušenosti, která je neocenitelná.

Kombinuji tedy SRZ s informačními preparáty, energetickou očistou zvířete (Shamballa a energetické ošetření kyvadlem), které působí lokálně na srovnání energií orgánů, meridiánů a psychiky zvířete. Také používám Bachovy květové esence. Kapky lze zvířeti nakapat přímo do tlamy anebo do misky s vodou. V neposlední řadě lze zvíře ošetřit Bowenovou tlakovou masáží pro zvířata, která uvolní napětí svalů, postupně řeší pohybové problémy zvířete a vylaďuje vnitřní orgány – viz. terapie Bowenovy masáže.

Takto pravidelně kompletně ošetřené zvíře nejen, že je zdravější a vitálnější, ale je schopno se dožít vysokého věku.

Terapie provádím u Vás doma na objednání. Zvíře by mělo mít košík pro větší bezpečnost (podle druhu zvířete).

Terapie nenahrazuje lékařské ošetření.

Jednoduše sdílejte se známými, nebo tiskněte...Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print