O mně

Vystudovala jsem ekonomickou školu a  většinu času jsem pracovala  v reklamě a marketingu.  Od roku 2011 se zabývám alternativními metodami péče o zdraví a duši. Tyto terapie, které jsem praktikovala sama na sobě mi pomohly opět navrátit zdraví a vitalitu, a proto jsem se rozhodla jít touto cestou. Osobní životní zkušenost je nepřenosná.

Základem mé práce s klientem je individuální přístup. Každý z nás je jedinečná bytost a proto jsou terapie nastaveny se záměrem uvědomění si svého fyzického těla, mysli, duše a všudypřítomné energie tak, aby vedly k jednomu cíli – uzdravení celku.

Pracuji pomocí certifikovaného přístroje Bicom Optima – biorezonanční terapie, frekvenčního přístroje Super Ravo Zapper a RaMaLoop, Léčby svým Vyšším já/SRT – spirituální metoda navrácení zdraví mysli, energetických léčebných systémů a kvantování Metrix, krystaloterapie, automatické kresby a léčivých svící z včelího vosku. Poradensky se věnuji Autopatii dle principu Mgr. Čehovského, uzdravení dle Léčebného kódu a Cesty – emoční zdraví. Tyto metody se velmi dobře propojují a doplňují. Důležité jsou vždy výsledky a spokojenost klientů a jejich trvalé zdraví.

Je třeba si uvědomit, na které úrovni nemoc vznikla. Každou nemoc podle úrovně jejího vzniku je třeba řešit minimálně na úrovni stejné a lépe vždy o úroveň vyšší.

Věnuji se nejen lidem, ale i zvířatům a kytkám. Intenzivně si doplňuji vzdělání o další směry a přístupy.

marketa-neumannova-masaze-leceni-benatky-nad-jizerou2-2
marketa-neumannova-masaze-leceni-benatky-nad-jizerou3-1

Moje certifikáty a odbornosti

Jednoduše sdílejte se známými, nebo tiskněte...Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print