Diagnostika

marketa-neumannovalecitelka-terapeutkaalternativni-medicina-bioenergie-diagnostika-zdravotniho-stavu2

“Prevenci a diagnózu nemocí je možné provádět pomocí rozboru energetického pole.”

George Crile, SR., MD., Zakladatel Cleavlendské kliniky (1864-1943)

Diagnostika

K diagnostice zdravotního stavu využívám certifikovaný biorezonanční přístroj Bicom Optima, EAV, Salvii nebo diagnostické kyvadlo a tabulky.

Snímáním informací z bioinformačního pole člověka je možné zachytit zdravotní stav člověka a zároveň ho očistit a zbavit různých zátěží včetně emoční a stresové a to na mnoha úrovních. Metoda je šetrná, bezbolestná a troufám si říct, že je medicínou budoucnosti.

Každé nemoci či změněné funkci orgánu předchází nejprve energetická změna, kterou nevnímáme a která se projeví fyzicky až později. Právě tyto změny je možno zachytit ještě dříve, než se projeví ve fyzickém těle. Lze tak tedy samotnému onemocnění předejít. Nemoci fyzického těla se ukáží velmi zřetelně. Pro vyladění a nastartování toku energie používám také energetické léčebné systémy, práci s energiemi, kyvadlo a automatickou kresbu.

Diagnostikou z bioinformačního pole klienta můžeme určit vhodný léčebný prostředek, vhodnou stravu, intoleranci na potraviny, momentální potřebu nebo nedostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků, alergie aj. Také stav naší imunity, energie a nejvhodnějšího zdroje pro doplnění energie či zvýšení imunity.

marketa-neumannovalecitelka-terapeutkaalternativni-medicina-bioenergie-diagnostika-zdravotniho-stavu-bicom-optima

 

Jednoduše sdílejte se známými, nebo tiskněte...Share on Facebook
Facebook
Print this page
Print